stworzony, by inspirować

Przed wysłaniem zdjęć lub tekstów do redakcji Fabrikon MAGAZINE zapoznaj się z poniższymi informacjami

Krok 1 – PODSTAWOWE ZASADY

★Musisz mieć prawo do publikacji przesłanych zdjęć
★Zdjęcia muszą być dobrej jakości. Prześlij zdjęcia RGB w formacie JPG z małą kompresją (maks. 10 zdjęć po 1 MB każde)
★Przesyłając zdjęcia e-mailem dołącz poniższą klauzulę: „Przesyłając zdjęcie/zdjęcia do redakcji Fabrikon MAGAZINE zgadzam się na bezpłatną publikację zdjęcia/zdjęć w celu prezentacji mojego portfolio. Oświadczam, że mam pełne prawo do publikacji zdjęcia/zdjęć lub odpowiednie zgody jego twórców.”
★Zdjęcia nie mogą mieć żadnych napisów i znaków
★Pliki nie mogą być komputerowo powiększane z małych zdjęć

Krok 2 – PRZEŚLIJ SWOJE PORTFOLIO

Każdy może przesłać do naszej redakcji na adres: portfolio@fabrikon.pl swoje portfolio. Pliki JPG, maksymalnie 10 zdjęć po 1 MB każde (w sumie maks. 10 MB). Zamiast przesyłać zdjęcia możesz podać link do swojej galerii internetowej. W temacie wiadomości wpisz słowo PORTFOLIO oraz imię i nazwisko”. Oprócz adresu e-maila możesz też podać numer telefonu. Nie zapomnij dodać treści klauzuli opisanej w pierwszym kroku.

Krok 3 – GDY ZAPROSIMY CIĘ DO PUBLIKACJI

Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami i zaproponujemy publikację zdjęć na łamach naszego pisma i serwisu internetowego. Po wyborze zdjęć przez redakcję do publikacji w piśmie lub na stronie będziesz mógł przesłać informacje o wszystkich twórcach (każdego) zdjęcia wg szablonu: Fotograf: Jan Kowalski, www.kowalski.pl; Modelka: Anna Kowalska, anna@kowalska.pl; Makijaż: Ewa Kowalska, www.kowalska.pl… Taki szczegółowy opis zostanie opublikowany przy każdym zdjęciu. Obok nazwiska może być wpisany e-mail lub prosty adres strony internetowej z autorską galerią np. www.Kowalski.pl lub kowalski.nazwaserwisu.pl.
Niestandardowe opisy zdjęć W przypadku potrzeby umieszczenia dodatkowego opisu pod zdjęcia należy to za każdym razem i indywidualnie ustalać z redakcją. Dopuszczamy podziękowania w formie:
Twórcy zdjęć dziękują firmie Nazwa za pomoc w realizacji sesji.
lub Twórcy zdjęć dziękują firmie Nazwa za wypożyczenie strojów do realizacji sesji.
lub Twórcy sesji dziękują firmie Nazwa za wynajęcie pomieszczeń do realizacji zdjęć.
Redakcja może odmówić publikacji takiego podpisu bez podania przyczyny jeśli zdjęcie/sesja nie była zamówiona i realizowana we współpracy z redakcją

Komentarze