stworzony, by inspirować

Warsztaty Koronkowe przebudzenie wiosny

Dodane przez: Redakcja 08 kwietnia 2013
Udostępnij

Fotograficzne spotkania „Nieuczesane” to wyjątkowa inicjatywa skierowana do środowiska osób zainteresowanych zarówno fotografią, jak i modelingiem. Pierwsza edycja warsztatów odbędzie się 13 i 14 kwietnia 2013 roku w Radziówce koło Łochowa. Zapraszamy początkujące modelki i fotografów, czyli ludzi, którzy zainwestują swój czas w zdobycie nowych doświadczeń i rozbudują swoje portfolio o nowe zdjęcia. Fabrikon MAGAZINE objął patronatem medialnym to wydarzenie.

 

 

FSN wyróżnia się formułą na tle innych tego typu spotkań. Realizowany w formie sesji warsztatowych, które będą odbywały się przez cały weekend, łącznie z noclegiem w miejscu warsztatów. Miejsce za każdym razem ulega zmianie. Docelowo skupiamy się na wyszukiwaniu gospodarstw, ośrodków turystycznych, agroturystycznych, które zachęcają ciekawym wnętrzem oraz „obejściem”, pozwalając na zaaranżowanie od dwóch do czterech różnych planów zdjęciowych]. W pierwszej fazie rozwoju projektu zakładamy warsztaty odbywające się w okolicy Warszawy (nie dalej niż 80 km od stolicy). Pierwsza edycja warsztatów odbędzie się 13 i 14 kwietnia 2013 roku w Radziówce koło Łochowa.

 

 

Formuła warsztatów

Sesja zdjęciowa połączona z warsztatami zarówno dla początkujących modelek, czyli dziewczyn, które chcą spróbować swoich sił przed obiektywem, mieć dobre zdjęcia, angażować się twórczo w powstawanie fotografii pogłębiać wiedzę i umiejętności w dziedzinie modelingu oraz dla fotografów. Jest to grupa fotografów o pewnej już ugruntowanej wiedzy, ale bez lub z niewielkim doświadczeniem w organizacji i udziale w sesjach stylizowanych we współpracy z wizażystami, fryzjerami i stylistami. Zajęcia dla modelek prowadzone będą przez 3 zapewnione przez organizatorów modelki, które posiadają odpowiednią wiedzę i doświadczenie w pozowaniu, pokażą uczestniczkom jak pozować, opowiedzą trochę o podstawach które pozwalają dobrze prezentować się na zdjęciu, o pracy z fotografem. Zajęcia dla fotografów prowadzone przez fotografa który nie tyle będzie prowadził wykład, co był tak zwaną „dobrą duszą sesji”, podgrzeje atmosferę, poprowadzi sesję, rozkręci towarzystwo, będzie odpowiadał na ew. pytania i pomagał uczestnikom.

 

 

Doświadczenie prowadzących

Warsztaty poprowadzą trzy doświadczone modelki: Ina Skorniakowa, Beti oraz Santa Evita. Inę można obejrzeć między innymi na filmie z backstage sesji  a Evitę mogliście zobaczyć na sesji z pająkiem w castingu do Top Model. Fotografa prowadzącego warsztaty dla fotografów poznamy już wkrótce, więc bądźcie czujni!  Nad stylizacjami i koncepcją artystyczną sesji zadbają styliści, projektanci, wizażyści i fryzjerzy, między innymi młody stylista – Cezary Głuśniewski, który na co dzień pracuje w magazynie modowym Barrel Fashion.

 

modelka: Ina Skorniakowa, zdjęcie: Tomasz Zienkiewicz; stylizacja: Młody Stylista; makijaż: Zuza Czaplińska; produkcja: Paulina Łapińska; projektant: TheMonik

 

modelka: Beti SOPCZYŃSKA, zdjęcie: Magda Andrzejewska

 

modelka: Evita, zdjęcie: Satryja Photography, stylizacja i makijaż: Evita

 

Temat przewodni

Tematem sesji są koronki, stylizacje nieco buduarowe, jasne, delikatne i kobiece, niby odsłaniające kawałek ciała w sposób kokieteryjny i figlarny. Przewidujemy pracę zarówno w świetle zastanym, jak i błyskowym, możliwość testowania sprzętu i wiele, wiele innych atrakcji!

Najważniejsza dla nas jest rodzinna atmosfera, twórcza praca sprzyjająca realizacji wszystkich pomysłów, na które pozwoli nam czas i to niezwykłe miejsce. Chcemy, by każdy czuł się z nami świetnie, zrobił doskonałe zdjęcia, był zadowolony a w efekcie wrócił na kolejne wydarzenia! – powiedziała Paulina Łapińska, organizatorka warsztatów.

 

 

Po wydarzeniu przeglądanie zdjęć za pomocą rzutnika i omawianie ich, co jest zawsze ciekawym i pożądanym punktem programu. Na koniec dnia- obiadokolacja oraz afterparty, czyli okazja do jeszcze ściślejszej integracji- by zacieśnić więzy, poumawiać się dalej na indywidualną współpracę i podsumować ten twórczy dzień. Zachęcamy do udziału! To będzie zakręcony weekend!

 

Aby wziąć udział w warsztatach skontaktuj się z Paulina: tel: 793043388; spotkania@nieuczesane.com.pl. Warsztaty są płatne.

 

powiązane strony:  www.nieuczesane.com.pl  |  Profil na FBwww.hasselblad.com
Zdjęcia: informacja ORGANIZATORA

 

Źródło: Nieuczesane
 
 

Komentarze

Redakcja

★Fabrikon MAGAZINE jest pierwszym w Polsce magazynem i serwisem internetowym opisującym wszystkie etapy pracy twórczej w produkcjach wizualnych (np. sesje zdjęciowe, pokazy mody, filmy reklamowe). Powstał przede wszystkim, aby inspirować i pokazywać prace najzdolniejszych twórców. e-mail: redakcja@fabrikon.pl

Zobacz wszystkie posty dodane przez tego autora


Kategorie